Zdravě zhubněte bez jojo-efektu

Metabolic balance

Zdravě zhubněte bez jojo-efektu a získejte zpět své sebevědomí!!!

Protože jsem tento program vyzkoušela na vlastním těle a výsledek je nepřehlédnutelný, jsem sama pro svou firmu velkou reklamou. Svým klientkám mohu s čistým svědomím doporučit program METABOLIC BALANCE.

Převážnou část mého života jsem se potýkala s nadváhou. Má váha byla ještě nedávno 98 kg, přičemž konfekční velikost se pohybovala mezi 50 a 52. Držela jsem různé i velmi přísné diety, kupovala jsem si spoustu potravinových doplňků, které slibovaly zázračné zhubnutí. Ale po velkém trápení se vždy dostavil takzvaný jojo-efekt, kdy se mi po ukončení dietního programu váha vrátila zpět.

V na podzim roku 2011 jsem se seznámila s metodou Metabolic balance. Zaujala mě natolik, že jsem ji chtěla sama vyzkoušet. Hlavní náplní mého studia je regulace váhy a modelace postavy, pro kterou nabízím různé cvičební stroje. K tomu jsem ale potřebovala najít tu správnou metodu, která by efektivně doplňovala ostatní služby, hlavně po stránce správné výživy. Sama jsem pod vedením paní Ivy Buttner absolvovala úspěšně všechny 4 fáze a výsledek je naprosto úžasný. Vážím pro mě neuvěřitelných 62 kg, konfekční velikost se pohybuje mezi 36 a 38 a postavu mám drobnou tak, jak jsem ji neměla ani jako dospívající dívka. Měla jsem i spoustu zdravotních problémů, jako například vysoký krevní tlak, zánět slinivky a žaludku, problémy se žlučníkem. Jsou to typické metabolické poruchy, jež mě díky programu METABOLIC BALANCE přestaly trápit. Velmi kvalitně se stravuji z běžně dostupných potravin, občas si i „zahřeším“ pohárem dobré zmrzliny, ale nemusím se vůbec obávat jojo-efektu.

Jsem touto metodou naprosto nadšená, neboť je to v dnešní době jediná metoda, která má velmi pozitivní vliv na zdraví, člověk netrpí hladem, stravuje se velmi pestře a jídlo mu nijak neškodí, naopak se stává „lékem“.

Mohli jste nás vidět i v televizi Nova ve snídani s Novou, kde jsme představili metodu Metabolic balance.

Metabolic balance není klasická dieta, je to výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit své stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě – a uzpůsobit svůj jídelní plán na míru vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu.

Probíhá ve 4 fázích a umožní vám

1. trvale vyřešit vaše problémy s váhou.
2. preventivně a celkově podpořit vaše zdraví.

Podrobné informace na stránkách: www.metabolic-balance.com

Nejčastější otázky:

Co to vlastně je Metabolic balance? Není to klasická dieta, ale je to výživový  program na úpravu látkové výměny a na zlepšení metabolických poruch, jako je např. vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol, cukrovka a v neposlední řadě i obezita.

Je program vhodný pro každého? Tento program můžeme vytvořit již pro děti od 8 let, není vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro lidi s těžkým onemocněním jater, ledvin.

Budu používat nějaké potravinové doplňky, abych zhubla? NE, Metabolic balance je založen pouze na konzumaci běžně dostupných kvalitních potravin – zeleniny, bílkovin, ovoce a další.

Jak dlouho budu muset dodržovat tuto metodu? Tato metoda se většinou pro spoustu lidí stane životním stylem. Každý si najde svůj systém, jak metabolic používat. Hlavní ale je, že dodržovat pravidla této metody je nutné, aby nedocházelo k jojoefektu.

A to už budu muset celý život jen vážit a jíst jen vybrané potraviny podle mého plánu? NE, po uplynutí přísné fáze, ve které dochází k váhovému úbytku, si každý klient najde svůj systém, jaký mu bude vyhovovat. Za předpokladu, že dodrží pravidla a přitom jí i potraviny, které nemá ve svém přísném jídelníčku, nedojde k nežádoucímu jojo-efektu. Jsou ovšem potraviny, kterých by se měl i nadále vyvarovat, neboť mu mohou způsobovat zdravotní potíže.Ovšem  na vše je klient upozorněn svým poradcem.

Jak dlouho trvá přísná fáze? To je velmi individuální, záleží na tom, jakou má klient nadváhu.  Sama ze své praxe a z vlastní zkušenosti doporučuji alespoň 6 týdnů.

Budu mít hlad? Toto je velmi častá otázka. Nebudete, jídla je dost, v některých případech dokonce klienti nemohou porce ani sníst.

Budu muset cvičit? V přísné fázi po dobu hubnutí určitě ne. V té době doporučujeme jen klidné vycházky a běžnou zátěž, na kterou byl klient zvyklý doposud. Většinou se stává, že po nějakém čase sám klient začne vyhledávat zvýšenou aktivitu, neboť se mu vrací jeho ztracená vitalita. Po dosažení požadované váhy je však velmi dobré, aby si klient udržoval svou fyzickou kondici třeba sportem a nebo jinou pro něj vhodnou pohybovou aktivitou.

A budu tomu všemu rozumět? Od toho jsou vyškolení poradci firmou Metabolic balance. Odborně vás od začátku provedou celým programem. V programu máte 10 konzultací, které po dohodě rozvrhnete tak, abyste měli po celoudobu jistotu, že vám bude vždy dána potřebná péče  pro dosažení kýženého výsledku.

Jak se můžu přihlásit a musím hned zaplatit? Na stránkách Metabolic balance, které jsou uvedené i na našich stránkách, si můžete vybrat poradce, který vám vyhovuje. U nás je první informační schůzka vždy zdarma. Zde se dozví klient podrobně věškeré potřebné informace k absolvování programu Metabolic balance. Pokud se rozhodne do programu vstoupit, objednáme po dohodě vhodné termíny na získání potřebných informací důležitých pro vytvoření plánu: odběry krve, sepsání anamnézy, diagnostika přístrojem oberon a konzultace na předání plánu. Při sepsání potřebného dotazníku klient zaplatí celou částku hotově nebo na fakturu s 14denní splatností. Další schůzky si domlouváme průběžně dle potřeby klienta.

Pokud by vás to zajímalo, můžete zhlédnout záznam z pořadu Snídaně s Novou,  kde jsme tuto metodu prezentovali 27. 8. 2011

http://doma.nova.cz/clanek/stihlaafit/revolucni-hubnuti-site-na-miru.html

Konzultace a průběh programu probíhá na adrese Oázy klidu v Jinřichově Hradci

nebo v Písku na adrese: Drlíčov 149, Studio 8 Petr

Ceny od 1.4.2019 :

Jindřichův Hradec          11 000 Kč

Písek                              11 500 Kč   (zaváděcí cena)

Cena zahrnuje:

Vypracování individuálního programu a  vedení po dobu dodržování programu,10 konzultací včetně  podrobného rozboru jídelníčku a jídelního plánu a rady, jak připravovat jídlo.

Pokud se klient nedostaví na sjednanou schůzku, nebo se včas neomluví, je mu konzultace odečtena bez náhrady.

Tyto fotografie nejsou žádné fotomontáže, pouze průřez mým bojem s nadváhou.