Relax

Masáže

Masáže a rehabilitace

Pro podporu léčby

Masáže jsou nejen velmi příjemná záležitost, ale napomáhají k navrácení vitality a rovnováhy celého systému.

Klasická masáž

Aplikuje se pro uvolnění svalového napětí, prokrvení svalů a relaxaci jednotlivých partií těla a nebo relaxaci těla celého.

 
 
Lymfatická masáž

Jedná se o jemnou masáž, která zajišťuje drenáž lymfy v celém systému. Tato masáž se používá při podpoře léčby otoků (nohou, rukou) a bolestech kloubů. Je vhodná i jako pooperační terapie (např. u otoků rukou po rakovině prsu), působí preventivně proti rakovině, pomáhá při detoxikaci těla a omezuje tvorbu křečových žil. Dále se může používat jako velmi účinná podpora léčby celulitidy a nadváhy v kombinaci se zábaly a naší novinkou – vibrační plošinou. Velmi dobře se tato metoda osvědčila při odstraňování bolestí tvz. těžkých nohou. Tuto masáž je možno provádět ručně anebo přístrojem Lymfoven.

Reflexní masáž

Bowenova tlaková masáž
Spočívá v aplikaci mírného tlaku a pohybu napříč přes svaly nebo svalové úpony na anatomicky přesně stanovených místech těla. Lze tím dosáhnout uvolnění svalového napětí, zlepšení prokrvení a oběhu lymfy v organismu, uvolnění energetických bloků a obnovení energie. Má velmi široké uplatnění, např. při bolesti hlavy, zad, kříže, kostrče, svalové křeči, zamrzlém ramenu, svalové bolesti, tenisovému loktu, nočním pomočování, nadýmání, nevolnosti, otocích, závratích, nervozitě, stresu a mnoha dalších zdravotních potížích.

 

Reflexologie nohou

Tato metoda vyžívá meridiánových drah a akupresurních bodů, které jsou na ploskách nohou a odpovídají jednotlivým orgánům v těle. Díky tomu můžeme touto metodou příznivě ovlivnit zdravotní stav jednotlivých orgánů a orientačně zjistit jejich dysharmonii. Dále je tak možné harmonizovat celkový stav a uvolňovat např. bolestivé blokády zad.

Masáže a péče o tělo

Manuální lifting obličeje
Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je nová revoluční metoda, kterou dokážete bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladíte vrásky, zregenerujete a napnete pleť a obličej Vašeho klienta se doslova rozzáří novou vitalitou . Výsledek je viditelný již po první masáži. Lifting provádíme velmi kvalitními přírodními bio oleji.

Masáž horkými lasturami

Masáž horkými mušlemi je luxusní exotická procedura, jejíž unikátnost spočívá v síle tepla a doteku. Horké, hladce opracované mořské mušle ve spojení s přírodními oleji spouští v těle regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, odbourává se svalová únava a nastává hluboké fyzické i psychické uvolnění …

Další relaxační masáže

Masáže horkými lávovými kameny ………………………………………………1,5 hodiny

Čokoládová celotělová masáž……………………………………………………….2 hodiny

Masáž zad medem………………………………………………………………………45 minut

Ajurvédské masáže celého těla a obličeje………………………………………1,5 – 2 hodiny

Indická masáž hlavy……………………………………………………………………..45 minut

Další služby:  manikúra, pedikúra, depilace voskem a IPL laserem, ultrazvuková depilace, zábaly celého těla, tejpování , solárium…….