Relaxační masáže

  Teplými lávovými kameny

  Tato masáž je velmi příjemná, relaxační, hluboce uvolňující metoda, která uvolňuje nejen tělo, ale i mysl. Provádí se pomocí přikládání teplých lávových kamenů, které jsou ohřáté ve speciální nádobě na teplotu 38 - 40 stupňů C (teplotu jde libovolně přizpůsobit). Masáž se provádí po celém těle mimo vlasové části hlavy. Působí na energetický systém celého těla a uvolňují se energetické bloky na meridiánových drahách. Na závěr se provádí harmonizace čaker pomocí drahých kamenů (např. ametystu, chalcedonu, křišťálu atd.) a aromatických olejů. Masáž navodí hluboké uvolnění celého organizmu, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, ovlivňuje svalový a pohybový aparát, podporuje detoxikaci těla, podporuje metabolizmus a celkově zlepšuje zdravotní stav.

  Cena: 90 minut...................900 Kč

  Masáž medem

  Tato masáž se provádí přírodním medem, který se natře na celá záda. Jemnými pohyby dlaní se med vpravuje do pokožky. Tím dochází ke vstřebávání důležitých látek z medu do těla. Masáž prokrvuje svaly a má detoxikační účinky. Na postižených místech med vytváří specifickou reakci, která pak pomáhá jeho uvolnění. Po vstřebání medu do těla se provede zakrytí zad folií a klient takto ještě 20 minut relaxuje. Při této relaxaci dochází k celkovému zklidnění organismu a prohloubení efektu.

  Cena:  45 minut................420 Kč

  Čokoládová masáž

  Cítíte se unaveni? Chcete si odpočinout a zažít nádherný čokoládový zážitek?

  Potom je tato čokoládová procedura právě pro VÁS!
  Čokoládová masáž je perlou mezi exkluzivními masážemi a wellness procedurami. Ideálně zvláčňuje a zjemňuje pokožku, pomáhá odstraňovat celulitidu, podporuje vznik dobré nálady a odplavení toxických látek a v neposlední řadě uvolňuje ztuhlé svaly.
  Výjimečnost čokolády byla známa již před více než 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme, čím je to způsobeno. Kakao obsažené v čokoládě zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, avšak ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má také příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.
  150minutová procedura obsahuje kompletní péči o tělo. Každou proceduru doprovází útulná atmosféra se zapálenými svíčkami aa šálek pravé belgické čokolády čokolády do „bříška“.
  Vůně čokolády vás bude provázet až do druhého dne a svěží pocit ještě mnohem déle!
  Výjimečný prostředek proti stresu a špatné náladě!
  Zvlhčuje a tonizuje pokožku.
  Dodává minerály, jako je vápník, draslík a hořčík.
  Díky obsahu kofeinu působí vynikajícím způsobem proti celulitidě.

  Po proceduře se může klient osprchovat.

   

  Cena : 120 minut..........................990 Kč

  Aromaterapie

  Většina onemocnění vzniká na základě emoční nerovnováhy. Silně nás ovlivňují nálady, deprese, strachy, úzkostné stavy a děje kolem nás. Tyto negativní energie jsou v nás, jsme jimi postupně naplňováni, až začnou zatěžovat a ničit naše orgány. S energetickou úrovní pacienta bohužel v dnešní době západní medicína moc nepracuje. Vnímá změny, až když jsou na úrovni fyzického těla, tedy na úrovni biochemické, tkáňové a buněčné.

  Našim duchovním úkolem v tomto životě je naučit se vyrovnávat energii těla a duše, myšlení a jednání, fyzické a mentální síly. A proto bych vám ráda nabídla tuto metodu, která se soustředí na pohodu, relaxaci, vyváženost psychiky. A díky které je možno léčit vaše životní traumata, pochmurnosti a psychické skleslosti, a pomoci aromaterapie tak nastolit ve vašem těle harmonii, která se bude prolínat vaším každodenním životem.

  V dávných dobách měla přístup k éterickým olejům pouze privilegovaná elita. Nyní již mohou být oleje díky modernímu zpracování zpřístupněny každému z nás. Éterické oleje, které používám, jsou extrahovány ze všech částí rostlin a stromů. Éterické oleje pročišťují aurické pole a po vdechnutí jejich par do plic vstupují do fyzického těla. Působí tak na nervovou soustavu, vzbuzují touhy, motivaci, nálady, ovlivňují intuici a tvořivost. Kromě posilujících účinků na fyzické tělo mají velmi dobrý vliv na naši psychiku. Aromaterapie je jak preventivním, tak léčebným nástrojem. Jejím hlavním cílem je posílit imunitní systém těla a vyladit na psychiku.

  podle potřeby klienta 1,5 hodiny minut ............900 Kč

  Thajská masáž

  Masáž celého těla

  Tato masáž se provádí prakticky na celém těle. Jedná se o kombinaci tlakové a akupresurní techniky. Při masáži se též využívá protahovacích cviků z jógy, dále rotace a manipulace. Masáž má velmi příznivý vliv na celkový zdravotní stav organismu, pozitivně ovlivňuje lymfatický a kardiovaskulární systém a celý pohybový aparát. Nezanedbatelným účinkem celé masáže je harmonizace energetického systému těla. Odstraňuje energetické bloky, a tím obnovuje správné proudění životní energie v meridiánových drahách a zabezpečuje tak správnou funkci jednotlivých orgánů. Masáž se provádí na speciální pohankové masážní podložce vleže na zemi, na oblečeném těle.

  Thajská masáž nohou

  Provádí se na chodidlech speciálními tahy za pomoci dřevěného kolíčku. Je to kombinace reflexní a tlakové terapie, při které dochází k uvolnění energetických bloků a příznivému ovlivnění zdravotního stavu celého těla. Má velmi dobrý vliv na lymfatický systém a celkově uvolňuje unavené nohy.

  Thajská baby masáž

  Tato masáž se může provádět na dětech již od 3 měsíců věku až do dospělosti. Provádí se pomalu a jemně. Po celou dobu se masér přizpůsobuje naladění dítěte. Masáž působí velmi dobře na celkový duševní vývoj dítěte a na jeho energetický systém. Používá se také u hyperaktivních dětí na zklidnění, při poruchách spánku, trávení a dalších dysharmonických stavech. Tato masáž se dá využít i pro dospělé, neboť je tato metoda příjemná a hluboce relaxační.

   

  Ceník viz :http://oazaklidu.hqis.cz/cenik